Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Komplekt Ursuit Märket Jacket and Trousers

599,00 

Ahvenamaa meres kõrgel ja võimsalt seisva tuletorni järgi nime saanud jope ja püksid on valmistatud auru läbilaskvast ja vettpidavast Ursuit 4-Tex® kangast.

Ursuit Märket sai 2020. aasta kevadhooajaks uue materjali ja värvid. Materjaliks on Ursuit 4-Tex, millel on hea kasutuskogemus nt Ursuit Easy ja Gemino Operative kuivülikonna mudelites. Püksid on mustad, jope on saadaval nii punase kui mustana.

Ülikonna disainimisel on arvestatud kasutusmugavust ja liikuvust, ülikond pakub parimat võimalikku mugavust ja kaitset iga ilmaga. Jope kapuuts on ruumikas ja mitmekülgne. Rinnataskud on varustatud pritsmekindlate lukkudega, taskud on mahukad ja hõlpsasti kasutatavad. Jope on varustatud kahe D-aasaga, üks kaelas ja teine ​​vöökohas. Jope sisetasku on lukuga ja sobib näiteks nutitelefoni hoiustamiseks. Varrkukad saab pingutada.

Pükstel on põlve- ja tagaosa tugevdused. Pükste rihmad on kergesti reguleeritavad ja vajadusel pükstest eemaldatavad. Pükste küljetaskud on varustatud pritsmekindlate tõmblukkudega. Reietaskud on kergesti ligipääsetavad ja tasku klapp sulgub automaatselt. Säärtel on pingutid, mis jäävad jalatsi ülemisele osale. Pükste vöökoht on tagant tõstetud, pakkudes paremat kaitset alaseljale. Vöökohal olev fliis suurendab mugavust.

Shopping Cart
Scroll to Top