Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Ursuit Gemino Action

1349,00 

Ursuit Gemino Action on kaheosaline kuivülikond, mis on varustatud patenteeritud YKK Zip-Lock tõmbluku lahendusega, ülikond on mõeldud mitmekülgseks veepinnal liikumiseks.

Ülikond on valmistatud Gore-Tex® Tasla kangast, mis on kerge ja vastupidav. Põlve-, küünarnuki-, jalgevahe- ja seljatugevdused on valmistatud Cordurast ja kaitsevad ülikonda kulumise eest. Neopreenist kaela- ja varrukamansetid on mugavad kanda ja soojendavad ka külmades oludes. Ursuit Gemino Action on loodud nõudlike kalurite, aerutajate ja meremeeste vajaduste rahuldamiseks. Tootedisainis on erilist tähelepanu pööratud ülikonna liikuvusele ja kapuutsi sobivusele, tegemata järeleandmisi stiilses välimuses.

Ülikonna kapuutsi saab nelja pingutiga reguleerida, et kaitse oleks maksimaalne. Pehme fliiskrae Kapuutsi esiosa on mugavalt vastu lõuga. Rihmasid on lihtne kasutada ja neid on lihtne reguleerida. Vajadusel saab rihmad ülikonnalt eemaldada.

Jope küljetaskud on pritsmekindlad ja mahukad. Taskute asukoht võimaldab neid kasutada ka siis, kui seljas on päästevest. Pükste reietaskud on avarad ja asetsevad reie eesosas. Pükstel on sarnaselt kahlamispükstele ka mudakaitsmed, mis saab tõmmata jalanõde peale, et kaitsta sokke. Jalga panemise hõlbustamiseks on kaitsmed lukuga avatavad. Kaela D-aas on mõeldud kahva hoidmise jaoks. Vöökohal olevate D-aasade külge saab kinnitada erinevaid tööriistu.

Ülikond tarnitakse stiilses kandekotis, mis sisaldab neopreenist kindaid, nokamütsi ning hooldus- ja kasutusjuhiseid.

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!