Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Kalapüük giidiga

Rainer Mahl
Kalastusgiid

Kogu elamusi ja veeda üks mõnus päev looduses! Võta ühendust ja küsi pakkumist endale, väiksemale seltskonnale või kollektiivile.

Elamuskalastus koos kogenud kalamehega

Püüame trofeekala livescope tehnoloogiaga nii jää pealt kui paadist. Jigitame kõige traditsioonilisemal viisil jõel koha, püüame merest haugi või lähme hoopis metsa väikestele jõgedele jõeforelli püüdma.

Jääpüük

Jääpüük järvedel ja jõgedel kombineerides livescope tehnoloogia traditsioonilise õngitsemisega

Kalapüük paadist

Püüame kala jõgedel, järvedel või meres kombineerides tehnoloogia viimase sõna traditsiooniliste kalapüügimeetoditega.

Jõeforelli püük

Püüame Eestimaa kaunis looduses meie vete täpilist kaunitari - jõeforelli

Kalapüük Soomes

Püüame kala Turu saarestikus või mujal Soomes.

Jääpüük

Püüame jäält koha, haugi ja ahvenat nii jõgedel kui järvedel. Tehnikaga otsime üles suured kalad ja saame võimaluse tabada tõeline trofee. Samuti püüame traditsioonilisel viisil ahvenat ja unnaõngega haugi. Omades kogemust paljudel erinevatel veekogudel, teeme püügiplaani sõltuvalt jääoludest ja sellest, millist kala peaasjalikult püüdma hakkame. Jääl olles on põhilline reegel – turvalisus ennekõike!

Hind: al. 200€/ päev

Sõltub kuhu ja mida püüdma minna. Suurema seltskonna või firmaürituse puhul võta ühendust ja küsi pakkumist

Hinna sees on lisaks soe lõunasöök ja soe jook. Vajadusel saab rentida püügivarustuse 20€/päev.

Kalapüük paadist

Oled mõelnud, et mis moodi neid suuri kalu püütakse? Vahest tahad proovida mis tunne on meetrist haugi või suurt koha käes hoida? Tule, püüame livescope tehnikaga järvest tõelise trofeekala – olgu selleks siis suur koha, haug või ahven.

Kui hindad hoopis traditsioonilisemat püügiviisi, siis selleks pakub suurepärast naudingut kohapüük Emajõest või haugipüük merest.

Hind: 400€/ päev

Olenevalt püügipäevast ja püügikoha valikust mahub paati lisaks giidile veel neli reisijat. Paadiks turvaline 5-meetri pikkune spetsiaalne kalastuspaat.

Jõeforelli püük

Tule püüame erinevatel Eestimaa jõgedel seda ihaldatud täpilist kaunitari – jõeforelli. Enamjaolt toimub püük väikestel niredel, mis piirnevad metsade ja rabadega.

Jõeforelli saab püüda 1. veebruarist kuni 14. septembrini. Kogu selle perioodi vältel on aastaaegadest tulenevalt võimalik kogeda väga erinevat jõeforelli püüki. Talvisel püügil on omad ilud ja võlud, järgneb kevadine püük, mida saadab looduse tärkamine ning tipuks on südasuvine püük, kus loodus on täis rohelust ja päevad on pikad.

Olenevalt aastaajast ja jõe valikust võib püügipäev osutuda füüsiliselt keskmisest raskemaks, sest püük on väga liikuv ning matkamist jõe ääres on parasjagu. 

Hind: al. 200€/ päev

Suurema seltskonna või firmaürituse puhul küsi pakkumist

Hinna sees on lisaks lõunasöök ja soe jook. Vajadusel saab rentida püügivarustuse 20€/päev.

Kalapüük Soomes

Kevadel, kui Eestis on haugipüük keelatud, on suurepärane aeg minna kalale Turu saarestikku. Olenevalt sihtkohast, saame samal reisil püüda ka ahvenat, koha ning teatud aegadel ka siiga. 

Kuna Soomes on väga kalarikkad järved, kus leidub muuhulgas ka koha ja suurt haugi, siis ühe võimalusena saame minna livescope tehnikaga püüdma just neid suuri kalu, mida seni vaid piltidelt näinud olete. 

Hind sõltub reisi pikkusest ja muudest teguritest, küsi pakkumist!

Olenevalt püügipäevast ja püügikoha valikust mahub paati lisaks giidile veel neli reisijat. Paadiks turvaline 5-meetri pikkune spetsiaalne kalastuspaat.

Mida ütleksid Sina peale suurepärast päeva looduses?

Kas tead seda tunnet, kui röövkala paneb su landile korraliku löögi? Ritv rapub, sidur libiseb, endal lööb pulsi korralikult üles. Seda tunnet ei tunne väga tihti ja enamik ei tunne seda püügihooaja jooksul kordagi. Võtsin Mahlfishinguga ühendust, et ta soovitaks oma kogemuste pagasist mulle, mida peab tegema ja kuhu minema, et suurt kala kohtaks. Tema vastus mulle oli lihtne ja konkreetne. Juba paari päeva pärast oli kokku lepitud suure kala jaht väga lootustandval järvel. See oli päev, mis õpetas mulle rohkem, kui ükskõik milline YouTube video. Lühidalt öeldes pole elu sees koha lööma saanud ja peale Mahlfishinguga kalatrippi on koha isiklikuks 2,8 kg ja 66 cm.
Tahad järgmist taset, aga palun!
Robin
Ma olen täiesti vaimustuses ühest uskumatult toredast päevast koos kalameister Rainer Mahlaga! Rainer on tõeline kalapüügi ekspert ja ta võttis mind kaasa unustamatule kalaretkele Eesti vetesse, et püüda koos minu unistuste trofeehaug. See päev oli lihtsalt suurepärane - Rainer jagas rõõmuga oma teadmisi haugipüügist ning lõpuks püüdsin ma imekauni 5,3 kg haugi. Pärast mõõtmist ja kaalumist lasime selle kauni kala õrnalt tagasi vette ujuma, andes talle võimaluse jätkata oma teekonda. Kui olete tõeliselt huvitatud kalapüügist ja soovite mitte ainult lõbutseda, vaid ka õppida, siis on Rainer Mahl teie jaoks ideaalne juhendaja. Tema kirg kalastamise vastu ja teadmised on muljetavaldavad ning ta on valmis teile jagama kõiki saladusi, mis aitavad teil saada oma unistuste trofeekala. Võtke julgelt temaga ühendust ja laske tal aidata teil oma kalapüügi unistused teoks teha!
Viktor Jasska
Oled mõelnud, et mis moodi neid suuri kalu püütakse? Kuidas see võimalik on? Tule koos minuga kalale ja ma näitan Sulle! Püüame suuri kalu livescope tehnoloogiaga nii jää pealt kui paadist. Jigitame kõige traditsioonilisemal viisil jões koha, püüame merest haugi või lähme hoopis metsa väikestele jõgedele jõeforelli püüdma. Kogenud kalastajana saan teile kõike seda pakkuda! Tule naudi kalapüüki ja vedame koos ühe elamusterohke päeva.
Rainer Mahl
Kalastusgiid
Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!