Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Tamiil Shimano Trout Competition 150m Red

5,90 

Shimano Trout Competition on kvaliteetne ja madala venivusega tamiil, mis on mõeldud forellipüügiks. Erkpunane värv on pinnal hästi nähtav, kuid see on spektris esimene värv, mis kaob pinna all olles.

Kui otsite forellipüügiks kvaliteetset tamiili, on Trout Competition õige valik. Selle suurepärane nõtkus võimaldab ka väga kergeid peibutisi kaugele visata ning jäikus pakub nöörile sarnast kohest kontakti, aga piisava venivusega, et summutada kala pearaputused.

Trout Competition tamiili juures on kõige märgatavam erepunane värv. See muudab selle väga hästi nähtavaks isegi vähese valguse või ebaühtlases valguse juures, kuid pinna all olles kaob värv kiiresti. Samuti on see ideaalne värv jääpüügil kasutamiseks, sest märkate tamiili jääl või lumel paremini ja see ei takerdu asjade taha. Parajalt elastne, võimaldades täpset landi või ujuki juhtimist, mis omakorda tagab parema landi või sööda presenteerimise. Muljetavaldavalt kõrge tugevuse ja läbimõõdu suhe võimaldab teil läbimõõdu suurust vähendada, säilitades samal ajal ohutuks kalapüügiks vajaliku tugevuse, mis aitab veelgi kaasa täpsusele.

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!