Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Tamiil Shimano Technium 200m Grey

11,90 

Shimano Technium on madala venivusega vajuv tamiil, mis ühendab suurepärase tugevuse kõrge kulumiskindlusega. Täiustatud kolmekihiline konstruktsioon vähendab lineaarset venitust vaid 12%-ni, säilitades samal ajal probleemivabaks püügiks ja parema esitluse jaoks vajaliku nõtkuse.

Just karpkalapüüdjate seas on Technium tamiil üks hinnatumaid – see on olnud juhtivaid kõrgtehnoloogilisi tamiile juba mitu aastat. Vähendatud venivuse ning kõrge tugevuse ja läbimõõdu suhtega Technium on ideaalne kompromiss nööri ja tavalise tamiili vahel.

Techniumi vähene venivus, tundlikkus ja uppumisomadused tagavad hea tunnetuse ka väga kergete lantide või söötadega püügil. Selle kolmekihiline konstruktsioon tagab 50% väiksema venivuse võrreldes tavalise tamiiliga, mis omakorda suurendab kala haakimise võimalust. Spetsiaalne konstruktsioon tagab nööri nõtkuse, mis tagab pikemad visked ja suurepärase sõlmetugevusele. Välimine kiht mitte ainult ei kaitse seda UV-valguse eest, vaid loob ka siidiselt sileda pinna, mis vähendab hõõrdumist ja suurendab kulumiskindlust.

Hinnatud tamiil ka meriforelli püüdjate seas.

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!