Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Piglet Shad, 12cm (4-pakk)

8,90 

Piglet Shad 12 cm on The Pig seeria uusim mudel. See 12 cm lant on loodud eeskätt kohapüügiks, aga sellega saab sama edukalt ka haugi või suurt ahvenat püüda.

Piglet Shadil on mõned omadused mis muudavad selle eriti silmapaistvaks.

See on vormitud kahe tihedusega PVC-st. Landi kõhupoolne osa on soolatud, mis annab vajudes ja kerides landile parema tasakaalu. Ümar saba annab landile kerge kiikumise ja kõhtu sähvatava efekti. Kui soovite, et lant kindlamalt kiiguks küljelt-küljele, siis lõigake natuke kääridega landi saba ülemist ja alumist poolt.

Piglet Shadi seljal ja kõhul on offset konksu jaoks spetsiaalne koht, mis tagab texas või carolina rakendusega püüdes parema haakimise – soovitatav offset konksu suurus on 4/0 või 5/0.

Mõistagi on Piglet Shad ideaalne lant ka tavalise jigipeaga rakendades. Soovitatav konksu suurus on 4/0-6/0. Kuna koha ründab lanti tihti just pea poolt, siis kohapüüki silmas pidades võiks julgelt kasutada 4/0 või 5/0 jigipead.

Piglet Shadi tootmise puhul on pandud rõhku eskkonnasõbralikule tootmisele, kus on eesmärk viia ökoloogiline jalajälg võimalikult väikseks. Kasutatud PVC plast on ftalaadivaba ja lõhnatu.

Pakis 4 tk

Pikkus

12 cm

Kaal

12g

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!