Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Pig Craw 7,5cm (6-pakk)

5,90 

Pig Craw 7,5cm on vähki imiteeriv lant, millel on mitmed silmapaistvad omadused, mis teda teistest sarnastest lantidest eristavad. Pig Craw on valmistatud TPL materjalist, mis paneb sööda hõljuma ning teeb landi venitus- ja rebenemiskindlamaks.

Pig Crawi sõrad on disainitud nii, et lant seisaks põhja vajudes püsti ning lanti kerides sõrad lehviksid. Sõrgade kehapoolne osa on sale ja õhem ning sõrgade otsad on paksemad, mis annab kerides landile väga ägeda mängu. Pig Craw’il on seljas ja kõhus pilud, et saaks mugavalt offset konksu kasutada. Traditsioonilise jigipea kasutamiseks on landi ninamik tehtud jämedam, et erinevat tüüpi jigid paremini haakuks ja sobiks.

Pig Craw on valmistatud ülivastupidavast TPL materjalist, et tagada landile pikk eluiga ning vähendada keskkonna saastamist.

NB! Pig Craw reageerib plastisooliga (sh teiste kummilantidega, mis pole samast materjalist)! Hoia lanti originaalpakendis või landikarbis eraldi sahtlis! Ka mõnede vanemate plastikust landikarpidega võib materjal reageerida!

Vähk on paljudes veekogudes suure ahvena põhitoiduks. Seda lanti põhjast jigitades on soovitatav teha pikemaid pause, sest ahven ründab tihti just põhjas paigalolevat vähki.

Pakis 6 tk

Kaal

4g

Pikkus

7,5 cm

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!