Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Nöör Westin W6 8 Braid Lime Punch 300m

59,00 

Täiusliku punutud nööri väljatöötamine on omamoodi alkeemia, mis nõuab korduvat viimistlemist ja katsetamist, enne kui saavutatakse valmistoode. W6 nöörid on välja töötatud ainulaadset  kasutades ainulaadset ehitusprotsessi, saavutamaks nöör, mis sobib igat tüüpi kalastuseks.

W6 nööri ehitamisel on kasutatud esmaklassilist Jaapanis toodetud plastikut (UHMPE – Ultra High Molecular Polyethylene), mille utiliseerimisel saadud plast-kiud annavad nöörile uskumatu vastupidavuse ja tugevuse.

Nööri parema vastupidavuse ja tugevuse tagab Advanced High PIC tehnoloogia, mis on spetsiaalselt W6 nööride punumiseks välja töötatud. See 8-kiuline nöör koosneb 36 punutisest, mis tagavad nööri parema vastupidavuse selle mõõtu arvestades. Lisaks tagab Advanced High PIC tehnoloogia nööri siledama pinna.

W6 nöörile annab lisandväärtust veel omakorda Dura-Coating geel, mis vähendab hõõrdumist ja muudab nööri pealispinna vetthülgavamaks ja siledamaks.

Et saavutada nööril värvi vastupidavus, on seda leotatud enne värvinõudes ning alles seejärel pigment sisse kuivatatud. Viimase etapina lisatakse Dura-Coating kate, mis tagab nööri pikaajalise vastupidavuse.

Poolil 300m nööri

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!