Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Nöör Westin W10 13 Braid Orchid Purple 135m

39,99 

Westin W10 13 Braid nööri puhul on kasutatud tehnoloogiat, kus nööri tsentri ümber on punutud kõrgmolekulaarsed polüetüleenkiud (UHMPE – Ultra High Molecular Polyethylene), millega on saavutatud ülimalt ümar ja tugev nöör võrreldes 8-kiulisega.

W10 nöör on loodud kalastajale, kes soovib parimat. Innovatiivne tööprotsess tagab nöörile sileda pinna ning maksimaalse tugevuse ja kulumiskindluse.

Nööri parema vastupidavuse ja tugevuse tagab Advanced High PIC tehnoloogia. W10 13 braid nöör koosneb 56 punutisest, mis tagavad nööri parema vastupidavuse selle mõõtu arvestades. Lisaks tagab Advanced High PIC tehnoloogia nööri siledama pinna ja kõrge kulumiskindluse.

Heitepikkusele annab kõvasti juurde Dura-Coating protsess, mis vähendab nööri hõõrdumist ja muudab selle pealispinna vetthülgavamaks ja siledamaks.

Et saavutada nööril värvi vastupidavus, on seda leotatud enne värvinõudes ning alles seejärel pigment sisse kuivatatud. Viimase etapina lisatakse Dura-Coating kate, mis tagab nööri pikaajalise vastupidavuse.

Poolil 135m nööri

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!