Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Nöör Shimano Kairiki 8 150m Mantis Green

19,90 

Shimano Kairiki 8 on ülitehniline 8-kiuline nöör, mis kasutab eksklusiivset tihedat koematerjali S-EBT (Shimano Enhanced Body Technology), et saavutada sujuvam viimistlus ja vähendatud läbimõõt. Sobib suurepäraselt kasutamiseks nii magevees kui ka soolases vees. Nööri sile profiil võimaldab teha pikki heiteid ja vähendab müra nööri ridvarõngastest läbi kerimisel.

Kui hindate kalastamisel nööri omadusi, siis Shimano Kairiki 8 on just see õige. Võrreldes paljude teiste 8-kiuliste nööridega on Kairiki 8 ümarama profiiliga, mille tulemuseks on pikemad ja täpsemad heited, suurenenud tundlikkus ja ka nööri kerimisel tekkiv müra väheneb.

Kairiki 8 nööri tegemisel on kasutatud S-EBT (Shimano täiustatud keretehnoloogia) tehnoloogiat, kus 8 nööri kiudu põimitakse ühtalse nurga ja pideva pinge all üheks tervikuks. See võimaldab suruda kõik kiud ühtlaselt kokku külgnevate kiudude kõrvale, moodustades kompaktsema ümara profiiliga punutise. Tihedama punutise tulemuseks on väiksem läbimõõt, suurem tundlikkus ja sujuvam viimistlus, mis kokkuvõttes tagab nöörile parimad omadused ja töövõime.

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!