Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Jääpuur StrikeMaster Lite-Flite Lazer 200mm akutrellile

Laost otsas

205,00 

Soomes toodetud StrikeMaster Lite-Flite Lazer on mõeldud akutrelli või mootorpuuri jaoks. Kasutaja saab vastavalt vajadusele seadistada keerme pikkust ja raskust. StrikeMaster Lite-Flite Lazer on kerge, vastupidav ja turvaline ning toimib kõigis jääoludes. Jääpuuriga tuleb kaasa akutrelliadapter, mille saab ühendada ka bensiini- või elektrimootori abil toimiva mootorpuuriga, nt Hondaga või StrikeMaster Lithiumiga.

200 mm (8″) jääpuur StrikeMaster Lite-Flite Lazer
• ArcTec® Polymer-keerme pikkust saab reguleerida, lisades ja eemaldades keermeosi
• Tugevast terasest Hexacon-korpus
• Kõigis jääoludes toimiv patenditud Syntethetic ArcTec®-puuripea, millel on kaarjad, hammastatud terad ja terakaitse
• Universaalne akutrelliadapter, millel on vabalt pöörlev äärik, integreeritud kukkumiskaitse ja selline murdekindlus, mis tagab ohutuse nii puuriterale, mootorile kui ka puurijale
• Puurimissügavus 73 cm
• Kaal (täispika keermega) 2,6 kg

ArcTec® Polymer on ülivastupidav ja kerge komposiitmaterjal, mis on välja töötatud spetsiaalselt jääpuuride jaoks. See on külmades ja nõudlikes tingimustes metallist isegi tugevam, kuid säilitab siiski oma paindlikkuse. Jääpuuri keerme paindlikkus tagab mootorpuuriga puurimisel suurema turvalisuse. ArcTec®-materjal on välja töötatud Põhjamaades ja selle populaarsus üha kasvab.

Syntethetic ArcTec®-materjali kasutatakse jääpuuride puuripeades. Selle materjali eelisteks on kergus ja vastupidavus. Syntethetic ArcTec® on nende omaduste tõttu metalli tasahilju parimate käsi- ja akutrellpuuride puuripeadest juba välja tõrjumas. Syntethetic ArcTec®-materjalist puuripead toodetakse Soomes.

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!