Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Fluorocarbon Yasei Predator Fluoro Leader

9,90 18,90 

Yasei Predator Leader on ülitehniline liidrimaterjal, mis on valmistatud 100% fluorocarbonist. Selle murdumisnäitaja on väga lähedane vee omale, muutes selle peaaegu nähtamatuks. Yasei Predator Leader on pehme ja elastne ning kõrge kulumiskindlusega.

Võrreldes jäigema tamiiliga on Yasei Predator Leader pehme ja elastne fluorocarbon, mis võimaldab peene diameetri puhul püüda ka väga väikeste ja kergete lantidega. Kuna see on oma läbimõõdu kohta nii tugev ja vee all praktiliselt nähtamatu, on see suurepärane liidrimaterjal ahvena-, koha- või haugipüügiks.

Yasei Predator Leader sobib erinevate püügitehnikate jaoks, nagu drop shot, bait finesse või klassikaline jiigpüük. Erinevalt paljudest fluorocarbonidest on Yasei Predator Leader küllaltki nõtke, mis maksimeerib teie kasutatava landi toimimist, säilitades samal ajal tugevuse, mis on oluline just suurte ja raskete lantidega püügil.

Saadaval on ka kaks jämedamat versiooni, mis sobivad liidrimaterjaliks just haugipüügiks – 0,90 mm ja 1,00 mm 10 m poolidel.

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!