Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Püksid Leech Tactical Pants V.3

199,50 

Tugevad 3-kihilised kalastus- ja purjetamispüksid raskeimateks ilmastikutingimusteks. Hingava (WP 15 000 / MVP 15 000) tuule- ja veekindla teibitud õmblustega püksid, mis on optimaalse liikumisvabaduse tagamiseks ilma voodrita.

Tactical Suit V.3 on valmistatud vee- ja tuulekindlaks pealiskihiks, selle kangas on samuti väga rebenemis- ja kulumiskindel. Püksid on tugevdatud kahekihilise lamineeritud membraaniga kangaga, et isegi märjal pinnal istudes ei tekiks kehasoojuse ja välistemperatuuri erinevusel riiete sisse kondentsi ning püsiks ventileeritavus. Pükste membraan on vastupidavalt veekindel (15MVP) ja hingav ning töödeldud PFOA-vabade kemikaalidega, et hoida kangas kuivana ning vältida niiskust jope sees, mis tekitab ebamugavat jahtumistunnet.

Kasutamiseks igal ajal ja erinevate ilmadega, on püksid ilma sisemise voodrita. Külmemate ilmadega on soovitatav kasutada fliisi või villast riiet aluskihina. Püksid on vee- ja tuulekindel pealiskiht, mida võid kasutada ka väga külmade ilmadega, kui kasutada sooja aluskihti.

Leech kalastus- ja purjetamispüksid
Vasupidavad 3-kihilised püksid, mis on loodud kestma rasketes tingimustes
Tehniliselt kõrgel tasemel püksid, mis on tuule- ja veekindlate teibitud õmblustega ning millel on hea hingavus
Suured selged helkurid
Vöökohast ja traksidest reguleeritavad
Kaks veekindlate tõmblukkudega kätesoojustaskut ja sääretaskud ees.

Materjal: 100% nailon
Pesemine: 60c
Tuulekindel
Veekindel

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!