Tasuta tarne alates 49€ tellimusest

Multirull Shimano Curado K 301 (vasakukäeline)

Laost otsas

249,00 

Curado rullide perekond on tegutsenud juba aastaid ja seda õigustatult. Iga versioon on pakkunud kadestamisväärset hinna ja kvaliteedi suhet ning suurima suurusega Curado 300/301 ei erine sellest.

Curado 300 multirull on vastupidav ja usaldusväärne “tööloom”, mis on mõeldud eelkõige just suuremate ja raskemate lantide jaoks, mis vajavad tugevamat jõuallikat – näiteks suured kummilandid. Curado perekonnas on mitmeid rulle, aga kui tahate, et rull vastu peaks, siis just 300 suurus tasub panna ridvale, millega hakkate suuremaid ja raskemaid lante loopima.

Curado on madala profiiliga rull, millel on kasutusel Shimano tipptehnoloogia – X-SHIP tagab sujuva käigu ja jõudluse. Võimas  Cross Carbon Drag pakub maksimaalset tõmbetugevust, mis võimaldab väsitada ka kõige suuremaid kalu ilma probleemideta. Landi loopimise teeb mugavaks ja töökindlaks Shimano VBS-tehnoloogia mis kontrollib pooli liikumiskiirust – S3D pool vähendab vibratsiooni ja tagav sujuvama heite. Kõigil Curado 300/301 mudelitel on tugev alumiiniumist HAGANE korpus, mis on viimistletud mattmusta värviga.

  • Mitmekülgne multirull mis on mõeldud suuremate ja raskemate lantide jaoks
  • Kerge alumiiniumist HAGANE korpus
  • X-SHIP pakub maksimaalset siduri efektiivsust
  • S3D pool vähendab vibratsiooni miinimumini
  • VBS kontrollib pooli kiirust täpseks heitmiseks
  • Võimas Cross Carbon Drag

Max Drag: 10 kg
Pooli mahutavus (mm-m): 0.30 mm-235
Kaal: 300 g
Pooli suurus: 301
Ülekanne: 4.7:1S
Ühe vändapöördega kerib 63 cm

 

 

Scroll to Top

Giidiga kalapüük ootab Sind!